Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Варна, Виница
160 000 €
312 932.80 лв.

(1 333 €, 2 607.12 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 15:58 на 4 май, 2026 год.
Обявата е посетена 251 пъти.
Площ:
120 m2
Етаж:
7-ми от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

24.7 Real Estate Agency предлага за продажба тристаен слънчев апартамент /тип мезонет/ в нова тухлена сграда в кв. Виница!

НЕСКРИВАЕМА МОРСКА ПАНОРАМА!!!
Етаж 7/7
Имотът има следното разпределение:
-входно антре
-две спални на първо ниво с тераси
-дневен тракт с кухненска част с панорамна тераса
-спалня на второ ниво
-баня и тоалет ведно

Изложение: югоизток

Локация и удобства: Районът предлага всичко необходимо за съвременния начин на живот -търговски обекти, хипермаркети, училища, детски градини, спирки на градски транспорт и бърз достъп до главен булевард.

Тук ще откриете чист въздух, спокойствие и комфорт, без да се лишавате от удобствата на града.

Апартаментът може да бъде завършен на преференциални цени!
Възможност за закупуване на паркомясто на цена от 12500 Евро.

24.7 Real Estate Agency e компания, която предлага всички необходими юридически и технически проверки на имота, както и възможностите за оптималната му реализация, организира всички етапи на сделка за покупко-продажба до нейното финализиране с нотариално прехвърляне на имота.
Съдейства за отпускане на банкови кредити при възможно най-добри условия за клиента.
Гарантираме сигурността на нашите клиенти. Ако проявявате интерес към тази оферта, необходима Ви е допълнителна информация, желаете да направите оглед на имота, оставаме на Ваше разположение 24.7 за всякакви въпроси на М 0899808877-Златина Чобанова или на Е: office@247agency.bg